tým
Staff 
Marie

Po náročné životní etapě, kdy během pěti let porodila čtyři děti a jednu firmu, jí její záda dala jasně najevo, že je načase zvolnit. Stav jejího břišního svalstva naopak velel jediné: zpevnit. Těmto protichůdným signálům vyhověla a začala se intenzivně věnovat józe, pilatesu a obojí vyvažovala poctivou prací s fyzioterapeutkou. Postupně se obklopila týmem lektorů a fyzioterapeutů, kteří dohromady tvoří tým Jóga Studia Vinohrady. Protože to fungovalo jí, bude to fungovat i Vám.

Staff
Lenka

Lenka vždy toužila pracovat hlavou i rukama a bavilo ji podporovat lidi v hledání a praktikovánízdravého životního stylu. Proto vystudovala fyzioterapii na 2. lékařské fakultě Univerzity Karlovy.Zdroj inspirace nachází v psychosomatice, která vnímá člověka komplexně, jako bytost bio-psycho-sociální. Lenka miluje pohyb, hudbu, čtení a klidnou chvilku u kávy.

Staff

Jana

Jana je absolventka francouzské univerzity Sorbonne Nouvelle. Pilates, ke kterému následně přibyl i tanec, se staly důležitou součástí jejího života a udržovaly ji ve fyzické i psychické kondici během náročných studií. Po ukončení vysokoškolského studia se proto rozhodla věnovat se pohybu podrobněji a po roce stráveném na francouzské taneční škole Choreia odjela do New Yorku, kde pod vedením instruktorky Lindy Farell z Broadway Dance Center získala certifikaci instruktora klasického Pilates Mat cvičení. Zároveň absolvovala výživový kurz americké Sport Science Association a získala certifikaci nutričního poradce. V současné době studuje Tanečně-pohybovou terapii.

Staff

Lucie

Lucie se k józe dostala asi před deseti lety. V té době pracovala jako televizní produkční a ani by ji nenapadlo, že se bude věnovat něčemu úplně jinému. Díky vlastním problémům se zády se dostala k SM Systému a vývojové kineziologii, chůzi naboso a samozřejmě také józe. Kromě prohlubování a také předávání svých znalostí v oblasti zdravého pohybu ráda tráví čas v přírodě, svým psem a svými blízkými.

Staff
Klára

Už od malička se Klára věnovala sportu. Neprve sportovní gymnastice, po úrazu se přesměrovala na basketball. Sport je součástí jejího života. Časem narazila na metodu pilates, kterým podle Kláry dochází k celkovému zlepšení fyzického i psychického zdravotního stavu, zároveň slouží jako skvělá prevence budoucích možných problémů. Kláru nejvíce naplňuje komunikace s klienty na jejích hodinách. Největší odměnou pro ni je, pokud klient odchází s pocitem "jak krásně mu je" a že konečně po letech necítí svá bedra. Práce instruktorky pilates je pro Kláru splněným snem. Je ráda, že může pomoci lidem ke zdravému pohybu.

Staff
Kateřina 

Katka objevila jógu před několika lety a postupem času si ji zamilovala tak, že se rozhodla toto krásné učení předávat dál a stala se lektorkou. Specializuje se na poweryogu, hathayogu a zajímá se i o pomalejší styly, ale o to pro tělo a mysl přínosnější, jin yogu. Její lekce jsou dynamičtějšího rázu, ale rozhodně se na lekci nemusí bát přijít ani začátečník. Joga je krásná v tom, že ji může cvičit každý, bez ohledu na věk či fyzičku a jak mu možnosti dovolí. Joga není soutěž. :) A jelikož stát se lektorem, neznamená přestat být studentem, ve volném čase se Katka stále vzdělává a přemýšlí, jak své lekce více obohatit a posunout své klienty dál. Jejím snem je studovat v ašrámu v indickém městě Mysore, kolébky stylu ashtanga joga.

Staff
Lucie

Lucie sportuje celý život, začalo to gymnastikou a atletikou, následoval tanec. Navštěvovala sportovní základní školu i gymnázium. Před lety prodělala vážný úraz, s jehož následky se jí podařilo vypořádat až díky cvičení pilates. To ji přivedlo k zájmu o lekce typu Body and Mind a tento zájem přerostl v předávání jejích zkušeností dalším.Kromě vedení skupinových lekcí se věnuje také masážím. Její specialitou je masáž proti bolestem v zádech, které kombinuje prvky klasické masáže a Breussovy masáže páteře, při které klient cítí okamžitou úlevu od bolesti.Lidské tělo je pro Lucii úžasný nástroj skrývající neomezené možnosti, které ji baví objevovat a pracovat s nimi.

Staff

Tereza

Tereza vás provede dynamickými jógovými sestavami, při nichž se nejen zapotíte, ale zároveň zapracujete na koncentraci. Jakožto tanečnice Tereza klade důraz na správné provedení a estetiku jednotlivých pozic, což je podle její zkušenosti nejlepší cesta k vědomému pohybu a sebeuvědomění.

Staff

Pavlína

Jógová praxe se v průběhu let stala neodmyslitelnou součástí jejího dne. Jako studentka sociální antropologie a nyní ženská síla v IT tráví spoustu času sezením u počítače, a jóga je pro ni cestou k rovnováze a zdravějšímu životnímu stylu. Tvrdí, že naše těla jsou dělaná tak, aby se hýbala. Už jen správné postavení a rovné sezení nám vrátí neuvěřitelné množství energie, které musíme jinak vynakládat na to, abychom se vypořádali s tím, co si dlouhodobými špatnými návyky poškozujeme.

Staff
Jóga studio Vinohrady